Dárkové poukazy

Udělejte svým blízkým radost. Zažili jste sami program v Lanovém centru a byli jste spokojeni? Líbí se vám naše nabídka a znáte někoho ve svém okolí, kdo by byl podobnou aktivitou nadšen? Zakupte originální dárek pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery. Nabízíme vám dárkové poukazy.

Nabízíme 2 typy poukazů

  • Poukazy v nominálních hodnotách 200, 500, 1000 a 1500 Kč. Obdarovaný si z naší nabídky sám vybere, který program mu bude nejvíce vyhovovat. Poukazy je možné libovolně kombinovat s dalšími formami plateb.
  • Poukazy na konkrétní program bez uvedené ceny. Poukaz lze vystavit na libovolný program z naší nabídky. Na poukazu je uveden počet osob a program, na který se poukaz vztahuje.

Platnost poukazu je vždy jeden rok od data jeho zakoupení!

 Jak poukaz získat:

  • Osobní vyzvednutí - Poukazy je možné zakoupit osobně na Skirestaurantu.
  • Zaslání na dobírku - Napište nám emailem který poukaz jste si vybrali a adresu, na který chcete poukaz zaslat. Do 3 pracovních dnů jej odešleme. Za dobírku účtujeme 80Kč k ceně poukazu
  • Platbou předem na účet - Napište nám emailem který poukaz jste si vybrali a adresu, na který chcete poukaz zaslat. Obratem Vám zašleme platební detaily. Jakmile bude platba uhrazena, zašleme Vám dárkový poukaz na uvedenou adresu

Více informací získáte e-mailem nebo telefonicky.
Partnerské weby:
ski restaurant skifanatic hotelstyl skihlinsko